Majaland Praha

26.10.2023

Dnes jsme se vydali do Prahy do největšího krytého zábavného parku v Čechách – Majalandu. Právě nám začaly podzimní prázdniny, a tak nám nic nebránilo hned ráno vyrazit na výlet.

Cestou do Prahy jsme museli čelit komplikacím v dopravě, provoz dálnice byl kvůli dopravní nehodě značně omezený, avšak díky našim šikovným řidičkám, které kritický úsek pohotově objely, jsme do parku dorazily bez zpoždění.

Jakmile jsme dorazily do Majandu a uviděli jsme tu spoustu zábavných atrakcí, jen těžko jsme se nechaly přesvědčit, že se musíme nejdřív posilnit malou svačinkou. Poté už jsme se vrhli do víru atrakcí. A že jich Mjaland nabízel opravdu nepřeberné množství. Menší děti čekal např. dinosauří kolotoč, balónkové jezírko, hřiště Včelky Máji, Vilíkova skluzavka, létající žabky, vláček, simulátor autobusu a další. Starší děti nejvíce uchvátila obří horská dráha, motýlí kolotoč, padající list simulující volný pád, houpací strom a jiné.

Poté, co jsme se posilnily v místní restauraci "U Máji", jsme to opět- děti i tety-pořádně roztočily. Program zábavného parku byl navíc zpestřený nadcházejícím Haloweenem, a tak Majalandem zněly dětské strašidelné písničky, konalo se zde několikrát za den tématické divadelní představení, děti měly možnost navštívit kreativní dílničky, nechat se "ozdobit" hororovým malováním na obličej, nebo se pozdravit a zatančit si s čarodějkami a obří myší.

A tak nebylo divu, že na zpáteční cestě domů byly děti příjemně utahané a většinu cesty prospaly. Majaland se nám všem velmi líbil a určitě se tam ještě vypravíme i někdy příště, třeba na jaře nebo v létě, abychom mohli využít i venkovní atrakce, na které už bylo nyní chladno.

VELKÉ DÍKY TÍMTO POSÍLÁME FIRMĚ POP retail s.r.o. ZA VOLNÉ VSTUPENKY DO MAJALANDU A TAKÉ VŠEM NAŠIM SPONZORŮM, DÍKY KTERÝM JSME SI MOHLI UŽÍT ZÁBAVNÝ DEN PLNÝ ZÁŽITKŮ A RADOSTI.