Letní dovolená na Sycheráku

16.07.2022

Stejně jako každý rok jsme i letos trávili jeden z prázdninových týdnů na Sycheráku. Tentokrát se naše dobrodružství týkalo poznávání různých států, tedy mělo název "CESTA KOLEM SVĚTA". Zábavnou formou jsme se dozvídali o zvyklostech a zajímavostech jednotlivých států. Ke každému se vázala soutěž, poznávání, sportovní aktivity a podobně. Ocenili jsme, jakou si tety daly práci, aby vše pečlivě připravily, za což jim patří veliké poděkování. Opravdu jsme se všichni snažili, aby ten týdenní pobyt byl pohodový a užili jsme si jej co nejvíc, a to se nám také povedlo 😊

A protože nám letos počasí opravdu přálo a přineslo tropické teploty, chodili jsme se každý den zchladit do místního rybníka. Také jsme podnikaly procházky do lesa, večer nechyběl táborák, buřty a kytara. Jeden večer pro nás tety připravily stezku odvahy, která byla opravdu strašidelná ale protože víme, že strašáci byli jen vyrobení, nebáli jsme se.

Velké díky patří také paní Janě Leitnerové, která byla tak hodná a přijela nám namalovat na obličej různé obrázky podle našeho přání. Jediná chyba celého týdne byla, že tak rychle utekl a my jsme se opálení, nadšení a plni elánu vrátili zpět do Klenčí.